Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
AKCEPTUJĘ

Nasza Klinika

1
Transplantacja włosów

Celem transplantacji jest wszczepienie włosów w miejsca wyłysiałe...

2
Łysienie u kobiet

Łysienie na podłożu androgenowym to powszechny typ utraty włosów...

3
Leczenie łysienia

Zabiegi dla osób, które zauważyły pogorszenie się kondycji włosów...

4
Nowoczesne technologie

Klinika Medical Hair proponuje swoim pacjentom dwie metody przeszczepu...

5
Rady eksperta

Często zauważamy, że zadbany wygląd ułatwia nam nawiązywanie...

6
Kredytowanie zabiegów

Przygotowaliśmy atrakcyjną formę finansowania zabiegów transplantacji...

Bezpłatne konsultacje

  Zakład Opieki Zdrowotnej Medical Hair proponuje przyszłym pacjentom skorzystanie z bezpłatnych konsultacji, w trakcie których istnieje możliwość obejrzenia efektów zabiegu transplantacji włosów.

 • Kliknij, aby poznać szczegóły

JEDNEGO DNIA PRZESZCZEPIAMY:


FUE do 6000 transplantów

STRIP do 4000 transplantów

FUE NON-SHAVEN do 1500

Dlaczego
Medical Hair?


 • Doświadczenie - od ponad 20 lat operujemy w Polsce.
 • Nasi lekarze i średni personel medyczny stanowią wyspecjalizowaną kadrę.
 • W 1995 roku jako pierwsi w kraju zaczęliśmy przeszczepiać pojedyncze mieszki włosowe.
 • W 2006 roku - jako pierwsi w Polsce - wprowadziliśmy do naszych usług metodę FUE.
 • Od 2010 r. stosujemy mechaniczny sposób pobierania włosów urządzeniem FUE EXTRAKTOR (urządzenie naśladuje ruch ludzkiej ręki, a nie jak tradycyjne urządzenia do przeszczepów – ruch obrotowy).
 • Zabiegi przeprowadzają włącznie specjaliści CHIRURDZY.
 • Od 2014 jako jedni z pierwszych na świecie przeszczepiamy metodą NON SHAVEN.
 • W trakcie jednego zabiegu metodą FUE możemy przeszczepić do 6 tys. transplantów, metodą FUT do 4 tys. a BHT i NON SNAVEN do 1500.
 • W Polsce wykonaliśmy kilkanaście tysięcy transplantacji włosów.
 • W Medical Hair m.in. w Warszawie i Berlinie operujemy pacjentów z całego świata.
 • Płatność w kredycie – wszystkie formalności załatwia klinika.
 • Nasi CHIRURDZY wykonują specjalistyczne zabiegi rekonstrukcyjne w obszarze skóry owłosionej głowy (blizny poparzeniowe, powypadkowe), odtwarzamy brwi.

Ekspert radzi - kiedy warto?Coraz częściej zauważamy, że zadbany, estetyczny wygląd ułatwia nam nawiązywanie kontaktów międzyludzkich - a co za tym idzie - łatwiejsze i szybsze odnoszenie sukcesów zawodowych i osobistych. Zaczynają to również dostrzegać mężczyźni. Ważnym elementem młodzieńczego, dynamicznego wyglądu są włosy i estetyczna fryzura.


dr Wojciech Chromiński - chirurg

dr n. med. Sławomir Pietuszko - chirurg


Niestety, wypadanie włosów dotyczy przede wszystkim mężczyzn. Łysienie odczuwane jest jako pogorszenie jakości życia i dobrego samopoczucia. Za wszelką cenę chcielibyśmy odzyskać włosy lub zapobiegać ich wypadaniu. Na podstawie naszych doświadczeń i przekonań, kierując się opiniami naszych dotychczasowych klientów, możemy stwierdzić, że najpewniejszym rozwiązaniem tego problemu jest odpowiednio wykonana transplantacja włosów. Jest to najczęściej stosowany przez mężczyzn zabieg chirurgii estetycznej". Duże znaczenie ma tu duch czasu, który nakazuje nam utrzymywać swoją powierzchowność w dobrej formie, urzeczywistniać związek między "body and soul" - ciałem a duchem. Przekonujemy się, że tego typu zabiegi chirurgiczne zaczynają zaliczać się do kultury życia jak codzienna higiena. Myślenie, że dbałość o siebie to "niemęskie" odchodzi w przeszłość, dlatego przy podejmowaniu decyzji proszę nie kierować się dawnymi stereotypami myślowymi, a swobodnie ocenić czy zmiana swojego image na lepsze ma dla Pana poważne znaczenie. Jeśli tak - proszę zdecydować się na transplantację włosów. Proszę dokładnie sprawdzić wszystkie oferty. Transplantacja włosów to kompromis między marzeniami a realnymi, indywidualnymi możliwościami przeszczepu u danej osoby. Jeżeli zaakceptuje Pan ten kompromis, nie będzie Pan żałował swojej decyzji o transplantacji.

Efekty zabiegu


Pacjent przed zabiegiem

Pacjent 12 miesięcy po zabiegu

Pacjent przed zabiegiem

Pacjent 12 miesięcy po zabiegu