Umów konsultację telefoniczną


  Wysyłając zgłoszenie formularza wyrażasz zgodę na warunki polityki prywatności. Administratorem danych osobowych jest Medical Hair Poland Sp. z o.o.

  • Telefon

   +48609202229

  • Email

   office@medicalhair.pl

  dots-blue

  Przeszczep zarostu

  Koniec nierównomiernego zarostu na twarzy

  uzupelnianie-przeszczep-zarostu-5
  dots

  Uzupełnianie brody

  Równy zarost już dziś

  We współczesnych zabiegach transplantacji włosów broda odgrywa ważną rolę. Z jednej strony coraz częściej pacjenci przykładają wagę do wyglądu swojej brody i chcą uzupełnić minimalne nawet ubytki w jej obrębie. Dla innych pacjentów ważny jest fakt, że możliwość pobrania włosów z brody stanowi ważne i znaczące uzupełnienie liczby przeszczepianych włosów.

  dots

  Nawet 2000 transplantów

  Pobranych podczas jednego zabiegu

  W przypadku uzupełnienia braków lub nierównomiernej dystrybucji włosów w brodzie wielkość zabiegu zależeć będzie oczywiście od wielkości obszarów poddanych zabiegowi. Często zabiegi takie wymagają przeszczepienia 2000 i więcej implantów. Pacjenci rzadko ( praktycznie nigdy ) nie wspominają o bólu pooperacyjnym, a proces rekonwalescencji przechodzą dość łatwo. Nowe włosy w brodzie wyglądają dobrze i po pewnym czasie zapewniają naturalny wygląd.

  Czasami, wobec wyczerpania się możliwości pobrania z potylicy, musimy posiłkować się włosami z brody w celu uzupełniania klasycznych ubytków androgenowych. Nadają się one znakomicie szczególnie do zagęszczania pierwotnych przerzedzeń oraz dogęszczenia obszarów już operowanych. Wbrew obawom wielu pacjentów efekt takiego postępowania jest dobry a wygląd naturalny. Włosy z brody pobieramy przy pomocy dedykowanego zestawu narzędzi o minimalnej średnicy. Zapewnia to bardzo dobry efekt ( ślady są niewidoczne ) po pobraniu.