• Telefon

    +48609202229

  • Email

    office@medicalhair.pl

dots-blue

Przeszczep zarostu

Koniec nierównomiernego zarostu na twarzy

uzupelnianie-przeszczep-zarostu-5
dots

Uzupełnianie brody

Równy zarost już dziś

We współczesnych zabiegach transplantacji włosów broda odgrywa ważną rolę. Z jednej strony coraz częściej pacjenci przykładają wagę do wyglądu swojej brody i chcą uzupełnić minimalne nawet ubytki w jej obrębie. Dla innych pacjentów ważny jest fakt, że możliwość pobrania włosów z brody stanowi ważne i znaczące uzupełnienie liczby przeszczepianych włosów.

dots

Nawet 2000 transplantów

Pobranych podczas jednego zabiegu

W przypadku uzupełnienia braków lub nierównomiernej dystrybucji włosów w brodzie wielkość zabiegu zależeć będzie oczywiście od wielkości obszarów poddanych zabiegowi. Często zabiegi takie wymagają przeszczepienia 2000 i więcej implantów. Pacjenci rzadko ( praktycznie nigdy ) nie wspominają o bólu pooperacyjnym, a proces rekonwalescencji przechodzą dość łatwo. Nowe włosy w brodzie wyglądają dobrze i po pewnym czasie zapewniają naturalny wygląd.

Czasami, wobec wyczerpania się możliwości pobrania z potylicy, musimy posiłkować się włosami z brody w celu uzupełniania klasycznych ubytków androgenowych. Nadają się one znakomicie szczególnie do zagęszczania pierwotnych przerzedzeń oraz dogęszczenia obszarów już operowanych. Wbrew obawom wielu pacjentów efekt takiego postępowania jest dobry a wygląd naturalny. Włosy z brody pobieramy przy pomocy dedykowanego zestawu narzędzi o minimalnej średnicy. Zapewnia to bardzo dobry efekt ( ślady są niewidoczne ) po pobraniu.