Umów konsultację telefoniczną


Wysyłając zgłoszenie formularza wyrażasz zgodę na warunki polityki prywatności. Administratorem danych osobowych jest Medical Hair Poland Sp. z o.o.

  • Telefon

    +48609202229

  • Email

    office@medicalhair.pl

dots-blue

Przeszczep włosów

Operacje transplantacji włosów FUE i STRIP

przeszczep-wlosow-warszawa-operacje-5-2
dots

Po co mi przeszczep włosów?

Celem transplantacji jest wszczepienie włosów w miejsca wyłysiałe i przerzedzone. Leczenie nie powinno przy tym pozostawiać widocznych śladów. W trakcie konsultacji omawiane są z pacjentem jego oczekiwania i realne możliwości ich spełnienia. Chirurg przed zabiegiem ustala z pacjentem ostateczny zakres operacji oraz wykonuje dokumentację fotograficzną. 

dots

Jak wygląda zabieg?

Wstępną czynnością jest podanie leków mających za zadanie przygotować organizm pacjenta do zabiegu oraz ostrzyżenie włosów w miejscu dawczym i biorczym o ile zachodzi taka potrzeba. Następnie wykonuje się znieczulenie miejscowe obszaru operacyjnego, co zabezpiecza pacjenta przed jakimkolwiek bólem przez cały okres trwania zabiegu jak i kilka godzin po jego zakończeniu.

przebieg-zabiegu-przeszczepu-wlosow-3
przebieg-zabiegu-przeszczepu-wlosow-4

Przygotowanie na przyjęcie przeszczepu

Po uzyskaniu materiału do przeszczepu kolejnym etapem jest przygotowanie miejsc wyłysiałych lub przerzedzonych na przyjęcie przeszczepów. Wykonujemy mikronakłucia maksymalnie blisko siebie pod odpowiednim kątem. W ten sposób osiąga się optymalną gęstość oraz naturalny kierunek wzrostu włosów.

Precyzja chirurga

Niezależnie od przygotowania powierzchni skóry do przyjęcia transplantów dobre wyniki osiąga się głównie dzięki doświadczeniu zespołu operującego i wielkości transplantów. To precyzja ręki chirurga decyduje o tym, czy zostaną wszczepione możliwie najmniejsze transplanty, możliwie blisko siebie i pod właściwym kątem. Te właśnie elementy mają istotny wpływ na przyszły naturalny wygląd fryzury.

przebieg-zabiegu-przeszczepu-wlosow-2

Dzięki nowoczesnym mikroskopom, każdy mieszek włosowy jest dokładnie kontrolowany.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wybierz metodę dopasowaną do Twoich potrzeb

FUE UNSHAVEN

strip-icon

do 0

transplantów

FUE UNSHAVEN bazuje na klasycznym FUE. Ta Metoda dedykowana jest dla osób, które chcą przejść zabieg bez golenia włosów, oraz bez blizn. Pozwala na pobranie do 1700 graftów w czasie jednego zabiegu.

METODA FUE

icon-shaven

do 0

transplantów

FUE to metoda, która pozwala na wykonanie przeszczepu bez blizny. W odróżnieniu od UNSHAVEN daje możliwość pobrania większej ilości grafów.

METODA STRIP

fue-icon

do 0

transplantów

Metoda STRIP pozwala na uzyskanie najlepszych efektów ze względu na aż 4000 graftów, które możemy pobrać w czasie jednego zabiegu przeszczepu włosów.

Skuteczny i trwały sposób na łysinę.

Przeszczep włosów w pewny i bezpieczny sposób oferuje naturalną, estetyczną możliwość skutecznego oraz trwałego przeciwstawienia się typowo męskiemu tworzeniu się łysiny. Z wieńca włosów, który nie jest dotknięty niebezpieczeństwem wypadania, można pobrać do 50% mieszków włosowych (cebulek). Mieszki te wraz z częścią tkanki skórnej lekarz przeszczepia w miejsca ubytku. Dzięki zachowanej informacji genetycznej będą one produkować włosy przez całe życie. Włosy, które pozostaną w miejscu pobrania muszą wystarczyć do zapewnienia naturalnego wyglądu tylnej części głowy. Nie jest zatem możliwe pokrycie dużej łysiny, której towarzyszy mały wieniec włosów. Przy planowaniu zabiegu istotne znaczenie ma indywidualne podejście do każdego pacjenta.

przeszczep-wlosow-warszawa-operacje-3-2

Przeszczep włosów krok po kroku

Przed zabiegiem
historia-2
historia-6
historia-4
Pacjent chwilę po zabiegu
historia-7
historia-8
historia-9
Pacjent 5 godzin po zabiegu
historia-10
historia-11
historia-12
Pacjent po 7 dniach
historia-15
historia-14
historia-13
Pacjent po 3 tygodniach
historia-17
historia-18
historia-16
Pacjent miesiąc po zabiegu
historia-19
historia-20
historia-21
Pacjent 7 miesięcy po zabiegu
historia-23
historia-24
historia-22