Przeszczep włosów FUE UNSHAVEN

Wygoda przeszczepu FUE bez konieczności strzyżenia włosów

FUE Unshaven - przeszczep bez golenia włosów

Część pacjentów nie może sobie pozwolić na przedłużenie okresu powrotu do pierwotnego wyglądu. Dla takich pacjentów istnieje możliwość pobrania FUE bez ogolenia okolicy dawczej. Są to tak zwane zabiegi NON-SHAVEN lub UNSHAVEN FUE.

Przeszczep z natychmiastowym efektem

Przed zabiegiem nie golimy włosów, a nawet dłuższe włosy ułatwiają sam proces pobrania, i przy pomocy specjalnych narzędzi pobieramy zespoły mieszkowe z tych samych miejsc, co w przypadku klasycznego FUE. W momencie pobrania włos jest skracany przez wirujące narzędzie ale jest to tylko pobierany włos. W efekcie uzyskujemy taki sam implant jak w przypadku klasycznego zabiegu FUE. Okoliczne włosy pozostają nietknięte, rosną dalej od chwili zabiegu i całkowicie zakrywają miejsce dawcze. Po umyciu i wysuszeniu włosów już bezpośrednio po operacji nie można praktycznie zauważyć, że potylica poddana była jakimkolwiek zabiegom.

Przeszczepiamy nawet 1700 transplantów

Pobranych podczas jednego zabiegu

Pamiętać jedynie należy, że zabieg UNSHAVEN FUE bardziej pracochłonną procedurą niż normalna FUE. Skutkuje to tym, że maksymalnie jesteśmy w stanie pobrać do 1700 graftów w ciągu jednego dnia. Pacjent wymagający przeszczepienia 3000 implantów musi być świadomy, że jest to ilość łatwo osiągalna w przypadku klasycznego FUE ( z ogoleniem potylicy ) i wymagająca dwóch osobnych sesji zabiegowych w przypadku wyboru opcji UNSHAVEN.

strip-icon

do 0

transplantów

FUE Unshaven tylko Medical Hair

Przeszczep włosów bez golenia głowy

Podnoszonym czasem przez pacjentów mankamentem zabiegu FUE jest konieczność ogolenia całej potylicy. Stwarza to co prawda możliwość pobrania dużej liczby implantów i otwiera sposobność do pobrania włosów ze skroni, boków głowy lub poniżej klasycznej linii dawczej. Dlatego właśnie powstała metoda przeszczepu włosów FUE Unshaven. Zaznaczyć również powinniśmy, że klinika MEDICAL HAIR jest jedyną w Polsce udostępniającą swoim pacjentom taki wybór.

przeszczep-wlosow-unshaven-fue-F

Tył głowy przed zabiegiem

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Widok tyłu głowy po pobraniu transplantów

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Widok tyłu głowy po pobraniu transplantów

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tył głowy bezpośrednio po operacji - włosy doskonale maskują miejsce pobrania transplantów do przeszczpu.