Umów konsultację telefoniczną


  Wysyłając zgłoszenie formularza wyrażasz zgodę na warunki polityki prywatności. Administratorem danych osobowych jest Medical Hair Poland Sp. z o.o.

  • Telefon

   +48609202229

  • Email

   office@medicalhair.pl

  dots-blue

  Przeszczep włosów FUE UNSHAVEN

  Wygoda przeszczepu FUE bez konieczności strzyżenia włosów

  przeszczep-metoda-fue-unshaven
  dots

  FUE Unshaven - przeszczep bez golenia włosów

  Część pacjentów nie może sobie pozwolić na przedłużenie okresu powrotu do pierwotnego wyglądu. Dla takich pacjentów istnieje możliwość pobrania FUE bez ogolenia okolicy dawczej. Są to tak zwane zabiegi NON-SHAVEN lub UNSHAVEN FUE.

  Przeszczep z natychmiastowym efektem

  Przed zabiegiem nie golimy włosów, a nawet dłuższe włosy ułatwiają sam proces pobrania, i przy pomocy specjalnych narzędzi pobieramy zespoły mieszkowe z tych samych miejsc, co w przypadku klasycznego FUE. W momencie pobrania włos jest skracany przez wirujące narzędzie ale jest to tylko pobierany włos. W efekcie uzyskujemy taki sam implant jak w przypadku klasycznego zabiegu FUE. Okoliczne włosy pozostają nietknięte, rosną dalej od chwili zabiegu i całkowicie zakrywają miejsce dawcze. Po umyciu i wysuszeniu włosów już bezpośrednio po operacji nie można praktycznie zauważyć, że potylica poddana była jakimkolwiek zabiegom.

  dots

  Przeszczepiamy nawet 1700 transplantów

  Pobranych podczas jednego zabiegu

  Pamiętać jedynie należy, że zabieg UNSHAVEN FUE bardziej pracochłonną procedurą niż normalna FUE. Skutkuje to tym, że maksymalnie jesteśmy w stanie pobrać do 1700 graftów w ciągu jednego dnia. Pacjent wymagający przeszczepienia 3000 implantów musi być świadomy, że jest to ilość łatwo osiągalna w przypadku klasycznego FUE ( z ogoleniem potylicy ) i wymagająca dwóch osobnych sesji zabiegowych w przypadku wyboru opcji UNSHAVEN.

  METODA FUE UNSHAVEN

  strip-icon

  do 0

  transplantów
  dots

  FUE Unshaven tylko Medical Hair

  Przeszczep włosów bez golenia głowy

  Podnoszonym czasem przez pacjentów mankamentem zabiegu FUE jest konieczność ogolenia całej potylicy. Stwarza to co prawda możliwość pobrania dużej liczby implantów i otwiera sposobność do pobrania włosów ze skroni, boków głowy lub poniżej klasycznej linii dawczej. Dlatego własnie powstała metoda przeszczepu włosów FUE Unshaven.

  Zaznaczyć również powinniśmy, że klinika MEDICAL HAIR jest jedyną w Polsce udostępniającą swoim pacjentom taki wybór.

  przeszczep-wlosow-unshaven-fue-F

  Tył głowy przed zabiegiem

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  Widok tyłu głowy po pobraniu transplantów

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  Widok tyłu głowy po pobraniu transplantów

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  Tył głowy bezpośrednio po operacji - włosy doskonale maskują miejsce pobrania transplantów do przeszczpu.

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  Dzięki nowoczesnym mikroskopom, każdy mieszek włosowy jest dokładnie kontrolowany.