skuteczna metoda przeszczepu włosów

Fue Unshaven rewolucyjna metoda w przeszczepie włosów

(No Ratings Yet)

Plan artykułu
  Add a header to begin generating the table of contents

  Fue Unshaven rewolucyjna metoda w przeszczepie włosów

  Problem wczesnego łysienia dotyka milionów osób w naszym kraju. Choć z wypadającymi włosami walczą przede wszystkim mężczyźni, nie oznacza to wcale, że kobiety nie borykają się z tą nieprzyjemną przypadłością. Mimo że wciąż nie wynaleziono idealnego specyfiku, który wpływałby pozytywnie na odrost utraconych włosów, lekarzom udało się opracować metodę przeszczepu, niewymagającą golenia głowy. Mowa tu o FUE Unshaven. Na czym polega przeszczep włosów przy użyciu tej metody?

  FUE Unshaven - prosty sposób na bujną fryzurę

  Metoda FUE Unshaven należy do najnowszych i najbardziej rewolucyjnych sposobów przeszczepu włosów na świecie. Zabieg umożliwia odzyskanie bujnej fryzury nawet tym osobom, które zostały dotknięte zaawansowanym łysieniem. Metoda FUE Unshaven nie wymaga użycia skalpela, a co za tym idzie, także i szycia skóry, dzięki czemu po zakończonym zabiegu niemalże nie widać śladów po przeszczepie. Sam zabieg jest bardzo pracochłonny i wymaga sporo czasu, ale efekty, które można osiągnąć, są tego warte! 

  Tradycyjna metoda przeszczepu FUE miała jednak pewną istotną wadę. W celu skorzystania z niej należało ogolić miejsce, z którego pobierane były włosy, co nie wyglądało zbyt dobrze. Udało się na szczęście opracować metodę, która pozwoliła na pobranie zespołów mieszkowych bez konieczności golenia dużego fragmentu głowy. Okazało się nawet, że dłuższe włosy czynią metodę FUE Unshaven łatwiejszą do wykonania. 

   

  Sama metoda FUE Unshaven ma swoje plusy i minusy. Do tych pierwszych zdecydowanie można zaliczyć fakt, iż po umyciu i wysuszeniu włosów nie da się praktycznie zauważyć, że potylica została poddana jakiemukolwiek zabiegowi. Niestety metoda ta ma również wady. Pobieranie implantów zabiera znacznie więcej czasu, przez co bardzo często niemożliwe jest, by zrealizować ją w jednej sesji. Tradycyjna metoda FUE umożliwia pobranie nawet 3 tysięcy graftów w ciągu jednego dnia, podczas gdy FUE Unshaven pozwala na zebranie ok. 1700 próbek. Z tego powodu metoda ta nie jest polecana osobom, które posiadają ogromne ubytki włosów, gdyż bardzo często konieczne jest wtedy wykonanie dwóch lub większej ilości sesji. 

  Czy warto skorzystać z przeszczepu metodą FUE Unshaven?

  Metoda przeszczepu włosów FUE Unshaven gwarantuje wysoką skuteczność przeprowadzanego zabiegu. Mikroskopijne ranki goją się do dwóch tygodni, pierwsze efekty widać już po ok. pół roku od przeszczepu. FUE Unshaven to znakomita opcja dla wszystkich, którym zależy na czasie i skuteczności. Pobrane z tyłu głowy włosy są bowiem odporne na wypadanie, dzięki czemu można się nimi cieszyć przez długie lata.