Umów konsultację telefoniczną


Wysyłając zgłoszenie formularza wyrażasz zgodę na warunki polityki prywatności. Administratorem danych osobowych jest Medical Hair Poland Sp. z o.o.

  • Telefon

    +48609202229

  • Email

    office@medicalhair.pl

dots-blue

Szukasz przeszczepu włosów w Lublinie?
Dobrze trafiłeś!

Jeśli myślisz o przeszczepie włosów, który pozwoli Ci już na zawsze zapomnieć o problemie łysienia skorzystaj z bezpłatnej konsultacji, którą możesz odbyć w Lublinie lub 12 innych miastach w Polsce.

przeszczep-wlosow-fue-unshaven-2

Konsultacje do przeszczepu włosów w Lublinie

Przeszczep włosów to poważna decyzja dlatego co miesiąc organizujemy darmowe konsultacje w Lublinie, podczas których, nasi specjaliści, chirurdzy, ocenią jaką, minimalną i maksymalną ilość transplantów potrzeba do wykonania przeszczepu, który przyniesie odpowiednie efekty wizualne oraz wybiorą odpowiednią metodę przeszczepu, która najlepiej spełni swoją rolę.

Jednego dnia przeszczepiamy

METODA FUE

icon-shaven

do 0

transplantów

METODA STRIP

fue-icon

do 0

transplantów

METODA FUE UNSHAVEN

strip-icon

do 0

transplantów
dots

Przeszczep włosów fue, fue non-shaven i strip w Lublinie

Zobacz jak wykonujemy zabiegi

Ponieważ medical hair oferuje 3 techniki przeszczepu włosów, na konsultacji w lublinie będziemy mogli wybrać najlepszą dla Ciebie. Najczęściej wybieraną jest metoda FUE. Przeszczep włosów FUE polegająca na punktowym pobieraniu z okolicy potylicznej drobnych fragmentów skóry (o średnicy od 0,8 do 1,0 mm) zawierających mieszki włosowe.

24 letnie doświadczenie w przeszczepach włosów - konsultacje w Lublinie

W medical hair mamy ponad 24 lata doświadczenia w przeszczepach włosów metodami fue, fue non-shaven i strip. Dzięki 12 tysiącom wykonanych zabiegów w Polsce nasi chirurdzy są w stanie wykorzystać maksymalnie potencjał włosów każdego pacjenta. Ponadto wszystkie nasze zabiegi wykonywane są dzięki jedynemu w europie urządzenia, które pozwala na minimalizację uszkodzień mieszków słosowych podczas przeszczepów. Fue extractor daje znacznie lepsze efekty ponieważ nie niszczy włosów okalacjących pobierany draft, dzięki czemu ryzyko uszkodzenia włosów jest minimalne w porównaniu do wykonywania ich popularnymi robotami do przeszczepu włosów.

dots

Zobacz efekty przeszczepów

Jako jedyni w Polsce oferujemy przeszczepy o minimalnym
ryzyku zniszczenia cebulek włosów

Przed Po 12 miesiącach
Przed Po 12 miesiącach
3 powody, dla których warto do nas przyjść na konsultacje w Lublinie
KREDYTOWANIE

Nie musisz się martwić środkami na sfinansowanie przeszczepu włosów w naszej klinice. Posiadamy możliwość kredytowania wszystkich zabiegów z ratami 0%

FUE EXTRACTOR

Unikalna w skali europejskiej technika używana w naszej klinice łączy szybkość maszyny i dokładność ręki chirurga. Przeczytaj więcej o FUE EXTRACTOR

PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

Nasi CHIRURDZY wiedzę o przeszczepach włosów zdobywali w naszych niemieckich klinikach. Aktualnie od ponad 20 lat wykonują z sukcesami  zabiegi w polsce.

Darmowa konsultacja

Umów się na konsultację w jednym z 13 miast. Wyślij zgłoszenie już dziś.