dots-blue

Klika przeszczepu włosów – Białystok

Szukasz profesjonalnej kliniki przeszczepu włosów najbliżej Białegostoku? Doskonale trafiłeś. Umów się na bezpłatną konsultację przed zabiegiem, rezerwując termin w jednym z 12 miast w Polsce.

Przeszczep włosów Białystok – konsultacje

Zabieg przeszczepu włosów jest zabiegiem bezinwazyjnym, ale wymagającym specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Dlatego też nasi chirurdzy nie podejmują pochopnych decyzji i każdy pacjent musi odbyć wstępną, bezpłatną konsultację. Dzięki temu możliwe jest dobranie efektywnej i długotrwałej metody, która wyeliminuje problem łysienia.

Przed Po 12 miesiącach

4900 transplantów/graftów

Masz problemy z łysieniem? Pomogliśmy tysiącom osób!

Przeszczep włosów to często jedyna, skuteczna metoda, dająca długotrwałe efekty i relatywnie szybkie odzyskanie włosów w przypadku łysienia. Jeśli mierzysz się z problemami takimi jak:

Pogłębiające się zakola

Łysiejący czubek głowy

Przerzedzające się włosy

Nasi specjaliści będą mogli Ci pomóc. Już dziś umów się na w pełni darmową konsultację w jednym z kilku miast w Polsce i dowiedz się jaka metoda będzie dla Ciebie najlepsza, jaka ilość graftów spełni Twoje oczekiwania i jaki jest koszt zabiegu.

*konsultacja nie jest zobowiązująca

Zamów rozmowę telefoniczną

I umów konsultację w swoim mieście

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Medical Hair Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie (20-844) przy ul. Braci Wieniawskich 12B.

METODA FUE

icon-shaven

do 0

transplantów

METODA STRIP

fue-icon

do 0

transplantów

METODA FUE UNSHAVEN

strip-icon

do 0

transplantów
Odzyskaj włosy tak, jak inni nasi zadowoleni pacjenci.

Chirurdzy Medical Hair swoją wiedzę o przeszczepach włosów zdobywali w naszych niemieckich klinikach. Aktualnie od ponad 25 lat wykonujemy z sukcesami zabiegi transplantacji włosów w Polsce.

*konsultacja nie jest zobowiązująca

1600 grafts (1x -3 włosów)
1600 grafts (1x -3 włosów)
3200 grafts (x 1-3 włosy)
3200 grafts (x 1-3 włosy)
2800 grafts ( x 1-3 włosy)
2800 grafts ( x 1-3 włosy)
2200 grafts (x 1-3 włosy)
2200 grafts (x 1-3 włosy)
dots

Przeszczep włosów fue, fue unshaven i strip w Białymstoku

Zobacz jak wykonujemy zabiegi

Ponieważ medical hair oferuje 3 metody przeszczepu włosów, na konsultacji w BIałymstoku będziemy mogli wybrać optymalną dla Ciebie. Najczęściej stosowaną jest technika FUE. Przeszczep włosów FUE polega na punktowym pobraniu z okolicy potylicznej delikatnych fragmentów skóry (o średnicy od 0,8 do 1,0 mm) zawierających mieszki włosowe.

26 letnie doświadczenie w przeszczepach włosów - konsultacje w Białymstoku

W medical hair mamy ponad 26 lat doświadczenia w przeszczepach włosów metodami fue, fue non-shaven i strip. Dzięki 12 tysiącom przeprowadzonych na terenie całego kraju nasi chirurdzy są w stanie wykorzystać maksymalnie potencjał włosów każdego pacjenta. Ponadto, wszystkie nasze zabiegi realizowane są dzięki jedynemu w europie urządzeniu, które pozwala na minimalizację uszkodzeń mieszków włosowych podczas przeszczepów. Fue extractor daje znacznie lepsze rezultaty ponieważ nie powoduje uszkodzeń włosów okalających pobierany draft, dzięki czemu ryzyko uszkodzenia włosów jest minimalne, w stosunku do wykonywania ich tradycyjnymi robotami do przeszczepu włosów.

Darmowa konsultacja w Białymstoku

Umów się na konsultację w jednym z 13 miast. Wyślij zgłoszenie już dziś.

  Gwiazdy w naszej klinice

  Artur Chamski - Aktor

  To już kolejny aktor, który zdecydował się na przeszczep włosów w naszej klinice. Zobacz jak wyglądał zabieg oraz jak wizytę u nas ocenił sam aktor.

  Jarosław Dymek - Strongman

  Strongman Jarosław Dymek po przeszczepie włosów w Medical Hair. Zobacz efekty tej operacji i obejrzyj nagranie z jej przeprowadzenia.

  Tomasz Ciachorowski - Aktor

  Znany aktor poddał się w naszej klinice innowacyjnemu zabiegowi przeszczepu włosów metodą FUE UNSHAWEN.

  *konsultacja nie jest zobowiązująca

  Ty też możesz mieć takie włosy!

  Umów konsultację

  Przed Po 12 miesiącach

  Piękna i bujna fryzura jest tylko o krok od Ciebie. Nie czekaj i umów się na konsultację

  Wypełnij diagnozę online