Umów konsultację telefoniczną


Wysyłając zgłoszenie formularza wyrażasz zgodę na warunki polityki prywatności. Administratorem danych osobowych jest Medical Hair Poland Sp. z o.o.

 • Telefon

  +48609202229

 • Email

  office@medicalhair.pl

ekspert-radzi-kiedy-warto-wykonac-przeszczep

Kiedy warto wykonać przeszczep włosów

(No Ratings Yet)

Plan artykułu
  Add a header to begin generating the table of contents

  Coraz częściej zauważamy, że zadbany, estetyczny wygląd ułatwia nam nawiązywanie kontaktów międzyludzkich - a co za tym idzie - łatwiejsze i szybsze odnoszenie sukcesów zawodowych i osobistych. Zaczynają to również dostrzegać mężczyźni. Ważnym elementem młodzieńczego, dynamicznego wyglądu są włosy i estetyczna fryzura.

  Niestety, wypadanie włosów dotyczy przede wszystkim mężczyzn. Łysienie odczuwane jest jako pogorszenie jakości życia i dobrego samopoczucia. Za wszelką cenę chcielibyśmy odzyskać włosy lub zapobiegać ich wypadaniu. Na podstawie naszych doświadczeń i przekonań, kierując się opiniami naszych dotychczasowych klientów, możemy stwierdzić, że najpewniejszym rozwiązaniem tego problemu jest odpowiednio wykonana transplantacja włosów. Jest to najczęściej stosowany przez mężczyzn zabieg chirurgii estetycznej". Duże znaczenie ma tu duch czasu, który nakazuje nam utrzymywać swoją powierzchowność w dobrej formie, urzeczywistniać związek między "body and soul" - ciałem a duchem. Przekonujemy się, że tego typu zabiegi chirurgiczne zaczynają zaliczać się do kultury życia jak codzienna higiena. Myślenie, że dbałość o siebie to "niemęskie" odchodzi w przeszłość, dlatego przy podejmowaniu decyzji proszę nie kierować się dawnymi stereotypami myślowymi, a swobodnie ocenić czy zmiana swojego image na lepsze ma dla Pana poważne znaczenie. Jeśli tak - proszę zdecydować się na transplantację włosów. Proszę dokładnie sprawdzić wszystkie oferty. Transplantacja włosów to kompromis między marzeniami a realnymi, indywidualnymi możliwościami przeszczepu u danej osoby. Jeżeli zaakceptuje Pan ten kompromis, nie będzie Pan żałował swojej decyzji o transplantacji.

  dots
  Nowe artykuły
  Przeczytaj nowe wpisy