artur-chamski-przeszczep-wlosow-medical-hair-5

Artur Chamski na przeszczepie włosów

(4 votes, average: 3,00 out of 5)

Plan artykułu
  Add a header to begin generating the table of contents

  Artur Chamski na przeszczepie włosów

  Aktor w Medical Hair

  Ostatnio w naszej klinice mieliśmy przyjemność przeprowadzić zabieg na głowie znanego i lubianego aktora, Artura Chamskiego. Pan Artur, ze względu na swoją profesję potrzebował zabiegu, który szybko pozwoli mu wrócić do życia zawodowego. Na konsultacji z naszym chirurgiem dr. Sławomirem Pietruszko została podjęta decyzja o przeszczepie FUE Unshaven, który jest dostępny tylko w naszej klinice.

  Zdjęcia przed przeszczepem

  Przeszczep włosów Artura Chamskiego - przed przeszczepem
  Przeszczep włosów Artura Chamskiego - przed przeszczepem

  Co aktor mówi o przeszczepie?

  Przeszczep włosów Artura Chamskiego - przed przeszczepem

  Artur Chamski

  Aktor

  Pełen profesjonalizm, klinika na najwyższym poziomie!
  Dla mnie najważniejsi są ludzie, to oni tworzą atmosferę miejsca. Przesympatyczny zespół medyczny, który dopiero po długich konsultacjach i wywiadzie z pacjentem proponuje konkretne zabiegi.
  Chcąc zadbać o swoje włosy, przez pierwsze 10 miesięcy opiekowała się mną trycholog pani Agnieszka Trepka, która wzmocniła włosy serią zabiegów
  Następnie po wspólnej konsultacji z dr Sławomirem Pietuszko, zdecydowałem się  na zagęszczenie i delikatne obniżenie linii czoła metodą FUE UNSHAVEN.


  Polecam serdecznie i pozdrawiam!

   

  Film z przeszczepu włosów

  youtube-video-thumbnail

  W trakcie przeszczepu

  Przeszczep włosów Artura Chamskiego
  Przeszczep włosów Artura Chamskiego

  Na czym polega metoda FUE Unshaven czyli bez przeszczep włosów bez blizn i bez golenia głowy

  Przeszczep włosów tradycyjnymi metodami wymaga strzyżenia włosów. Dzięki metodzie FUE UNSHAVEN nie ma konieczności golenia włosów przed zabiegiem. Ponadto, metoda ta pozwala uniknąć problematycznych blizn.

  Brak konieczności strzyżenia włosów jest bardzo wygodny dla pacjentów, szczególnie dla tych którzy ze względów estetycznych lub z uwagi na wykonywaną pracę nie mogą pozwolić sobie na ogolenie głowy. 

  Jak zatem odbywa się proces pobrania z mieszków włosowych? Wygląda to bardzo podobnie do tradycyjnej metody FUE. Przy pomocy specjalistycznych narzędzi pobrane zostają zespoły mieszkowe z tych samych miejsc, z jakich pobierane są w przypadku klasycznego zabiegu FUE. 

  Podczas procesu pobrania mieszków określony włos może być delikatnie skrócony. Natomiast okoliczne włosy pozostają w nienaruszonym stanie. Śmiało można powiedzieć że miejsce dawcze zupełnie nie wyróżnia się na głowie pacjenta. Bardzo wygodny jest fakt, iż proces pobrania może się odbyć nawet przy dłuższych włosach.

  Jednocześnie warto mieć na uwadzę że metoda UNSHAVEN uchodzi za bardziej pracochłonną procedurę. W ciągu jednego zabiegu jesteśmy w stanie pobrać około 1700 graftów. Dlatego w przypadku niektórych pacjentów wymagane mogą być dwie osobne sesję.