Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
AKCEPTUJĘ

Nasza Klinika

1
Transplantacja włosów

Celem transplantacji jest wszczepienie włosów w miejsca wyłysiałe...

2
Łysienie u kobiet

Łysienie na podłożu androgenowym to powszechny typ utraty włosów...

3
Leczenie łysienia

Zabiegi dla osób, które zauważyły pogorszenie się kondycji włosów...

4
Nowoczesne technologie

Klinika Medical Hair proponuje swoim pacjentom dwie metody przeszczepu...

5
Rady eksperta

Często zauważamy, że zadbany wygląd ułatwia nam nawiązywanie...

6
Kredytowanie zabiegów

Przygotowaliśmy atrakcyjną formę finansowania zabiegów transplantacji...

Bezpłatne konsultacje

    Zakład Opieki Zdrowotnej Medical Hair proponuje przyszłym pacjentom skorzystanie z bezpłatnych konsultacji, w trakcie których istnieje możliwość obejrzenia efektów zabiegu transplantacji włosów.

  • Kliknij, aby poznać szczegóły

JEDNEGO DNIA PRZESZCZEPIAMY:


FUE do 6000 transplantów

STRIP do 4000 transplantów

FUE NON-SHAVEN do 1500

Klinika Medical Hair posiada ponad 20-letnie doświadczenie w transplantacji włosów


Medical Hair Poland powstała w 1995 roku jako polsko-niemiecka joint-venture. Firma korzysta z wieloletnich doświadczeń Medical Hair GmbH ze Stuttgartu, stosując identyczne metody przeszczepu włosów.

Znaczną część personelu medycznego kliniki niemieckiej stanowili Polacy. Fakt ten pozwolił na kontynuowanie tej działalności w kraju na równie wysokim poziomie.

Dlaczego Medical Hair?

Pacjenci - niezależnie od posiadanej wiedzy na temat transplantacji włosów - mają czasami problem z podjęciem właściwej decyzji o wykonaniu zabiegu.

W kilkunastu punktach postaramy się uzasadnić nasze atuty:

1. Od ponad 20 lat operujemy w Polsce (wcześniej nasz personel zdobywał doświadczenie w niemieckich klinikach Medical Hair).
2. Nasi lekarze i średni personel medyczny stanowią wyspecjalizowaną kadrę.
3. W 1995 roku jako pierwsi w kraju zaczęliśmy przeszczepiać pojedyncze mieszki włosowe (micrograft’y).
4. W 2006 roku - również jako pierwsi w Polsce - wprowadziliśmy do naszych usług metodę FUE.
5. W 2010 w przeszczepach włosów metodą FUE wprowadziliśmy mechaniczny sposób pobierania włosów z zastosowaniem - unikalnego do dzisiaj urządzenia - FUE EXTRAKTOR (urządzenie naśladuje ruch ludzkiej ręki, a nie jak tradycyjne urządzenia do przeszczepów – ruch obrotowy).
6. Zabiegi przeprowadzają włącznie lekarze ze specjalizacją CHIRURGA co pozwala na zastosowanie trzech technik przeszczepu włosów: STRIP, FUE i BHT.
7. Przeprowadzamy konsultacje w największych miastach Polski, w trakcie których pacjenci mogą spotkać się z osobą po przeszczepie. Największe miasta w których prowadzimy konsultacje to Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów i Wrocław.
8. W trakcie jednego zabiegu możemy wykonać tzw. megasesję tzn. przeszczepić 4 tysiące i więcej transplantów (ok. 9 tys. włosów).
9. W Polsce wykonaliśmy ponad 10 tysięcy transplantacji włosów.
10. W naszych klinikach, m.in. w Warszawie i Berlinie operujemy pacjentów z całego świata.
11. Pacjenci korzystają z płatności w systemie kredytowym (wszystkie formalności załatwia klinika a pacjent w dniu zabiegu podpisuje gotową umowę).
12. Dzięki temu, że w naszej klinice włosy przeszczepiają wyłącznie CHIRURDZY możemy wykonywać specjalistyczne zabiegi rekonstrukcyjne w obszarze skóry owłosionej głowy (blizny poparzeniowe, powypadkowe), odtwarzamy brwi.

a Dowiedz się o wyborze najlepszej metody przeszczepu

Klinika Medical Hair proponuje swoim pacjentom dwie metody przeszczepu: STRIP i FUE. Sprawdź na czym polega różnica pomiędzy tymi metodami.

b Skonsultuj się z personelem naszej Kliniki

Medical Hair - oprócz konsultacji online - proponuje przyszłym pacjentom skorzystanie z bezpłatnych konsultacji - organizowanych w największych miastach Polski - w trakcie których istnieje możliwość obejrzenia efektów zabiegu transplantacji.

c Ustal termin przeszczepu, skorzystaj z kredytu

Po odbyciu konsultacji i wybraniu terminu zabiegu zapraszamy do naszej kliniki.